Turkcell müşterilerinin internetlerini ikiye katlıyor

78


 Turkcell, 4.5G ’de bir yılı geride bırakırken müşterilerine özel bir sene dönümü kampanyasıyla teşekkür ediyor. Yeni  “Salla Katla” kampanyasıyla 4.5G kullanan bütün Turkcell ’liler Hesabım uygulamasını kullanıp yalnızca telefonlarını sallayarak mevcut paketlerindeki internetlerini ikiye katlayacak.Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Yaptığı yatırımlarla dünyanın en enerjik 4.5G altyapılarından birini Türkiye ’ye kazandırarak müşterilerine benzersiz bir 4.5G deneyimi sunan Turkcell, kullanıcılarını en yeni mahsul ve servislerle buluştururken sürprizlerine de devam ediyor. Turkcell, 4.5G ’nin birinci yılına özel düzenlediği yeni “Salla Katla” kampanyasıyla 4.5G kullanan bütün müşterilerine teşekkür ediyor. Yeni teşekkür kampanyasıyla tüm Turkcell 4.5G kullanıcılarının mevcut tarifelerindeki mobil internet paketi ikiye katlanacak.Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Turkcell ’liler ‘Salla Katla ’ ile keyiflerini de ikiye katlayacakBunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Turkcell, müşterilerinin hayatlarına konfor ve davet kattığı ve 4.5G ’nin etkisiyle yoğun alaka görebilen yeni cins uygulamalarını da kampanyaya dahil ederek müşterilerinin keyiflerini de ikiye katlayacak. Böylece Turkcell uygulamaları olan BiP, TV+, lifebox ve Dergilik gibi servislerin kullanımı için özel tanımlanan GB ’lar da bir ay boyunca ikiye katlanacak. Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Turkcell ’in yeni teşekkür kampanyasından yararlanmak için 4.5G düzenli cihaz ve sim karta sahip olarak Turkcell Hesabım uygulamasına girip ‘Salla Katla ’yı yeğlemek ve telefonu sallamak yeterli olacak. Ardından mevcut tarifelerde yer alan bütün GB ’lar derhal ikiye katlanacak. Turkcell ’liler bir ay her tarafında iki kat internetin keyfini yaşayacak. Yeni kampanyadan bireysel Turkcell müşterilerinin yanı sıra kurumsal hat sahibi kullanıcılar da faydalanabilecek.Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Bu bir basın bültenidir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri