Twitch’de 50 bin doları yönetmek ister misiniz? Hem de bütün para reel!

48


Twitch.tv artık bir oyuncunun olmazsa olmazı haline gelmiş durumda. CSGO, LoL, Dota 2 ve çoğu oyunun yayınlarını izlemek için siteye giren oyuncular, sevdiği yayıncıları da yakından peşine düşüp takip etme şansını yakalıyorlar. Ayrıca sadece oyun canlı yayını dışarıya çoğu projeye de takviye veren Twitch ekibi, oyuncuların isteğine göre de bu projelerine istikamet veriyor. Hemen de ortaya meydana çıkan bir yayıncının projesi, Twitch’e neredeyse çok büyük icat getirdi. Çünkü Mike adındaki bu yayıncı, açtığı bir kanalile bir nevi oyuncu borsası oluşturdu. Toplamda 50 bin dolarlık fon ile açılan kanal, oyuncuların yaptığı bağışlarla artıyor ama bununla birlikte yeniden oyuncular tamamen de azalıyor. Çünkü oyuncular, bu 50 bin dolarlık fon üzerinden sevdiği yayıncılara bağış yaptırabiliyorlar. Fakat natürel oysa bunun için bir oylama gerçekleşiyor. Yayınlama esnasında gerçekleşen hemen olan oylamalar sonucu oyuncular hangi yayıncıya bağış yapılmasını istiyorlarsa sistem o yayıncıya bağış yapıyor.

Sistem fonun 25 bin dolara düşmesinden daha sonra ise duruyor. İşte burada yeniden oyuncular devreye giriyor ve bağışlar yaparak fonu her tarafta yükseltiyorlar. Projenin sahibi Mike yaptığı bir açıklamasında, bu projenin geliştirilmesi ve yayıncı borsasının altyapısını oluşturmasını istediğini söyledi. Kanalın sahip olduğu 50 bin dolarlık fon için ise Mike, paranın onun olduğunu, çalışarak biriktirdiğini (espor sektöründe çalışıyor) ve büyük bir riske girerek bütün kazancını da bu işe yatırdığını belirtiyor. Oyuncular tarafından fazla hayranlık uyandıran sistem ise, doğrudan doğruya Twitch’in resmi partnerliğini almış durumda. Bakalım bu proje gelişip bir yayıncı borsasına dönüşür mü bekleyip göreceğiz.

Unutmadan belirtelim; siz de yayıncı borsasını canlı olarak buradan izleyebilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri