Uncharted filminde Nathan Drake’i canlandıracak birey muhakkak oldu!

63


Ard arda gelen ertelenmeler ve bir türlü prodüksiyon aşamasına geçemeyen Uncharted filmi için geçtiğimiz aylarda sevindirici bir haber gelmişti. Filmin senaryosuna imza atan Joe Carnahan kendi Instagram hesabından paylaştığı bir görsel ile süreklilik aşamasının tamamlandığını duyurmuştu. işte senaryonun tamamlanmasından daha sonra filmde yer alacak oyuncu da belirlenmiş oldu.

Yapılan açıklamaya kadar Marvel sinematik evreninde Örümcek Adam’ı canlandıran Tom Holland’ın Nathan Drake karakterine yaşam vereceği belirtildi. Açıkçası Tom Holland’ı kafamda bir türlü Nathan Drake olarak canlandıramasam da bu konuda da bir yorumlama gelmiş durumda. Çünkü oyuncu ile birlikte Tom Holland’ın Nathan Drake’in gençliğini canlandıracağı da açıklandı.

Başka bir oyuncu ismi geçmediği için muhtemelen filmde Nathan Drake’i azıcık daha genç olarak göreceğiz. Bir öteki ihtimal ise ilerde diğer bir oyuncu daha açıklanabileceği. Lakin kısa bir rol için Tom Holland gibi bir oyuncunun seçileceğini de açıkçası düşünmüyorum.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri