Universal, Dark Universe adını verdiği kendi evrenini duyurdu

62


Şu sıralar az kalsın tüm üretim firmaları kendi evrenlerini oluşturmakla meşgul. Marvel sinematik evreninin açtığı bu yolda sonradan farklı firmaların da geçtiğini gördük. Alt her kâinat Marvel’ın evreni dek büyük ölçekli olmasa da farklı filmleri bir arada barındırıyor. İşte Universal Pictures, Dark Universe adını verdiği bir seri duyurdu.

Dark Universe’e genellikle baktığımızda merkezinde canavar hikayelerinin olduğunu görüyoruz. Elinde yer alan canavar odaklı filmleri teker teker baştan çekmeye başlayan firma bu işin startını da Tom Cruise ve Sofia Boutella’nın başrolde oynadığı The Mummy filmi ile yapacak. Yine bu filmde bulunan ve Russell Crowe’un canlandırdığı Mr. Hyde (Dr.Jekyll) dışarıya Frankenstein’s Monster filminde bulunan Javier Bardem ve Invisible Man filminde bulunan Johnny Depp’te bu evrenin öteki üyeleri olacak.

Yani hali hazırda 4 canavarımız hazır. Hikayelerin başlangıcı olan solo filmlerden sonra Dr. Jekyll’in tüm bu canavarları bir araya getirdiği ortak bir filme de imza atılacak. Universal bu yeni çabuk için bir logo paylaştığı gibi aktörlerin bir arada yer aldığı bir görsel de paylaşmış. Aşağıdan göz atabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri