Venom filminin logosu ortaya çıktı

33

Venom filminin çekimleri sürerken, Sony‘de filmin reklam kampanyalarına hazırlanıyor. Breziya‘da gerçekleşen Comic Con Experience‘da Sony‘nin gerçekleştirdiği Venom promosyon standında Venom filminin logosunu ilk kez gösterdi. Ayrıca standda yer alan “We Are #Venom” yazısı da uyarı çekmeyi başardı.

Venom filminin logosu ortaya çıktı

Venom filminin logosu ortaya çıktı

Venom filminin logosu ortaya çıktı

Venom rolündeki Tom Hardy açık havada filmde, Riz Ahmed ve Michelle Williams‘da bulunuyor. Önümüzdeki yıl Ekim ayında vizyona girmesi beklenen filmin senaryosunu Fifty Shades of Grey‘in senaristi Kelly Marcel yazarken, yönetmen koltuğunda ise Zombieland‘in yönetmeni olan Ruben Fleischer bulunuyor. Tom Hardy‘nin filmde rol alacağı Mayıs ayında belirlenmişti. Eddie Brock isimli karakteri canlandıracak olan Tom Hardy, Peter Parker‘ın fotoğrafçı bir rakibi. Bir ufo parazitine maruz kalan Eddie, ardından Venom halini alır.

Venom filmi, Sony‘nin Spider-Man evreninde yapacağı ilk öbür film olacak. Spider-Man‘in şu an için Marvel Cinematic Universe‘de olması bir şeyi değiştirmiyor çünkü karakterin film hakları hala Sony‘nin elinde. Venom filminden daha sonra Sony‘nin bir öteki filmi Silver & Black olacak ve bu filmde Silver Sable ve Black Cat karakterleri ile tanışacağız.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir