Warframe yapımcısından yeni online FPS: Keystone

51


Her Hâlükarda şu anda piyasadaki en popüler ve en başarılı bedava yapımlardan birisi olan Warframe, çıkışının üzerinden uzun bir zaman geçmesine karşın yeni güncellemeler ile genişlemeye ve oyuncuları kendine çekmeye devam ediyor. Yapımcı Digital Extreme artık Warframe ile sınırlı kalmak yerine büyümeyi tercih etmiş olacak ancak, yeni bir üretim ile oyuncuların karşısına çıkmaya karar vermiş.

Warframe oyuncularının telaşlanmasına lüzum yok. Oyun hiçbir yere gitmiyor. Yeni yapım Keystone için firma içerisinde ikinci bir geliştirme grubu kuran Digital Extremes, Keystone’u günümüz popüler online oyunları aralarında melez bir yapıma dönüştürmeyi amaçlıyor. Paragon’daki gibi deste oluşturma mekaniğine sahip olan oyun Epic Games’in yapımından öbür olarak, bir FPS oyunu olacak. Görsellerine bakılınca birçok kişi göre Overwatch’a benzetilse de Keystone’un fazla daha bambaşka bir teması var.

1970’li yılların retro havasına sahip olan Keystone’da oyuncular, bir çeşitlilik mistik masa oyununun başında dağıtılmış maceralara atılacak. Birbirinden bambaşka yetenekler ve avantajlar sunan kartlarla kendi destelerini yapacak olan oyuncular, savaşta üstün gelmeye ve karşı takımı yenmeye çalışacak.

Keystone için henüz bir çıkış tarihi ya da platform bilgisi verilmedi. Oyunun bu Cuma başlayıp, Pazartesi bitecek olan ilk kapalı alfa testine girmek için bu linkten sisteme üye olup şansınızı deneyebilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri