WiiU emülatorü CEMU güncellendi

39


Breath of the Wild, 98 puan ortalaması ile oyun dünyasında yeri yerinden oynatmıştı. Ayriyetten Nintendo Switch’in en bariz satma nedeni olan Breath of the Wild, Wii U için de satışa sunulmuştu. Bu sayede Wii U sahibi Zelda hayranlarının Switch alma zorunluluğu ortadan kalkmış oldu.

Breath of the Wild ve Splatoon gibi bazı WiiU’ya ait özel oyunları oynamak isteyen ama herhangi bir Nintendo konsoluna sahip olmayanların imdadına ise CEMU yetişti. Uzun süredir desteklenip güncellenen ve birçok oyuncunun kullandığı emulator, dün 1.8.0 versiyonuna yükseltildi. Güncelleme ile beraber Breathe of the Wild ve Donkey Kong: Tropical Freeze için yüksek çözünürlük desteği getirilirken, Bayonetta 2’de ise grafikler geliştirildi.

Grafiklerle beraber doldurma zamanlarını kısaltan yeni güncelleme, şu an Patreon’dan destekleyen kullanıcılar için mevcut, 30 Mayıs’ta ise herkese açık bir şekilde indirilebilir olacak.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri