Wonder Woman “Fan First” ön gösterimine bulunma ister misiniz?

72


Bizimtek olarak 10 takipçimizi ilgiyle beklenen ve 2 Haziran 2017’de gösterime girecek olan Wonder Woman filminin özel “Fan First” gösterimine davet ediyoruz. Yarışmaya katılan takipçilerimizden seçeceğimiz 5 birey yanlarına alacakları birer arkadaşları ile birlikte Warner Bros. Pictures’ın sunduğu Wonder Woman filmini herkesten önce bizimle birlikte izleme şansına sahip olacaklar.

Yarışmaya katılmanız için yapmanız gerekenler ise oldukça kolay. Merlin’in Kazani Facebook sayfasını el çırpmak ve buradan ulaşabileceğiniz gönderiyi kendi profil sayfanızda herkese açık olarak paylaşmak.

Warner Bros. Pictures ve Geekstra.com işbirliği ile yapılan ve Fan First adı verilen bu özel gösterim 24 Mayıs akşamı İstanbul / Levent civarında gerçekleşecektir. 22 – 23 Mayıs’ta şampiyon takipçilerimiz ile iletişime geçilecek ve biletleri gönderilecektir. Herkese bol baht!

Filmde Gal Gadot “Wonder Woman” karakterinde, Patty Jenkins ’in (“Monster,” AMC ’nin “The Killing”) yönettiği epik aksiyon macera filmiyle sinema ekranlarına dönüyor. Filmde, Gadot ’ya eşlik eden milletlerarası oyuncular arasında yer alan isimler şöyle sıralanıyor; Chris Pine ( “Star Trek” filmleri), Connie Nielsen (Fox ’un “The Following,” “Gladiator” dizileri), Robin Wright (“The Girl with the Dragon Tattoo,” Netflix ’in “House of Cards” dizileri), David Thewlis ( “Harry Potter” filmleri, “The Theory of Everything”), Danny Huston (“Clash of the Titans,” “X-Men Origins: Wolverine”), Elena Anaya (“The Skin I Live In”), Ewen Bremner (“Exodus: Gods and Kings,” “Snowpiercer”), ve Saïd Taghmaoui (“American Hustle”).

Wonder Woman olmadan önce Amazon prensesi olan Diana, yenilmez bir savaşcı olarak eğitilmiştir. Yetiştirildiği gözlerden uzakta cennet adanın üzerinden geçen bir Amerikan Pilot ’unun uçağı düşer ve bu kazadan kurtulan pilot baygın olarak adanın kıyılarında bulunur. Pilot, Diana ’ya adanın dışındaki dünyada çoğalan savaş tehdidinden bahseder. Bu tehdidi durdurabileceğine inanan Diana, adayı terk eder. İnsanlığın yanına tüm savaşları önlemek için çarpışan Diana, bütün güçlerini ve hakiki kaderini keşfedecektir.  

Patty Jenkins ’in yönettiği filmin senaryosu Allan Heinberg ve Geoff Johns ’a, hikayesi ise Zack Snyder ve Allan Heinberg ’e ait. Filmin karakterleri DC Entertainment ’dan uyarlanmıştır. Wonder Woman karakteri, William Moulton Marston göre yaratılmıştır. Filmin yapımcılığını Charles Roven, Zack Snyder, Deborah Snyder ve Richard Suckle, idareci yapımcılığını ise Rebecca Roven, Stephen Jones, Wesley Coller ve Geoff Johns üstlenmişlerdir. “Wonder Woman” 2 Haziran 2017 ’den itibaren, Dünya ’da vizyona girecek.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri