X-Men tabi filmi New Mutants korku türünde olacak

51


X-men evreni devam etmekte olan belli başlı serisi dışarıda yeni diziler ve yan filmler ile genişlemeye devam ediyor. İşte bu filmlerden birisi de geçtiğimiz aylarda duyurusu gerçekleştirilen New Mutants olacak. Son olarak kadrosuna Game of Thrones’ta Arya Stark karakteri ile yıldızı parlayan Maisie Williams ve Split performansı ile dikkat çeken Anya Taylor-Joy’un katıldığı film için bugün epeyce acayip ve bir böylece da heyecanlandırıcı bir haber geldi.

Entertainment Weekly ile bir söyleşi yapan filmin yönetmeni Josh Boone, New Mutants filminin daha önce hiçbir X-Men filminde görmediğimiz ve acayip bir şekilde nefret temalarına sahip olacağını açıkladı. “X-Men evreninde geçen tam teşekküllü bir dehşet filmi yapıyoruz.” diyen Boone “Kostüm değil, süper düşmanlar yok. Epeyce öbür birşey yapmaya çalışıyoruz” sözlerine yer vermiş.

Açıkçası çok baskın olmasam da New Mutants’ın bu konuda iyi gidebilecek hikayeleri olduğunu biliyorum. Özellikle Demon Bear tarzı hikayelere odaklanılırsa ortaya gerçekte bambaşka bir meslek çıkabilir. Filmin en azından olağan süper kahraman filmlerinden ayrı bir tona yönelmesi bile iyi bir haber.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri