Yeni Avatar oyunu ne vakit çıkacak?

76


Şubat ayı sonlarında Ubisoft sürpriz bir duyuru gerçekleştirmiş ve yeni Avatar oyununun üretim aşamasında olduğunu resmen duyurmuştu. Dahası daha çnce çıkan Avatar oyunu gibi herzamanki bir film oyunu da olmayacaktı bu oyun. Division’ın üretim ekibi olan Massive Entertainment’e itimat edildiği açıklanan Avatar oyununun Snowdrop Engine ile yapılacağı ve oyuncuların Pandora’yı dilediği gibi keşfedecekleri de gelen bilgiler arasındaydı. peki heyecanlandırıcı özelliklere sahip olan Avatar oyunu ne süre çıkacak?

Far Cry 5, yeni Assassin’s Creed ve Crew 2 gibi oyunların duyurusunu gerçekleştiren ve epeyce yoğun bir dönemden geçen Ubisoft anlaşılan Avatar oyunu için bizi biraz bekletecek. Bu konuda bir takım açıklamalar yapan işyeri adeta “önümüzdeki birkaç sene içerisinde Avatar oyununu beklemeyin” mesajı vermiş.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada “Avatar bizim en büyük ve enerjik markalarımızdan biri. Birincil oyunumuz kendini kanıtlamıştı ve yeni oyun için de dinç bir stüdyo ve grafik motoru ile büyük planlarımız var. Serinin yeni filmi 2020 sonunda gösterime girecek. Yani oyunun 2021 mali döneminden önce çıkmayacağını söyleyebiliriz.” sözlerine yer verilmiş.

Kısacası oyun 1 Nisan 2020’den önce çıkmayacakta diyebiliriz. Verilen tarih ve açıklamalara baktığımızda Avatar oyununun yeni filmler ile aynı dönemde çıkacağını da söyleyebiliriz. Ubisoft yeni filmlerin popülerliği ile birlikte olasılıkla Avatar oyununun da satışlarında büyüme hedefliyor olabilir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri