Yooka Layle’nin yeni güncellemesi, bütün sorunları ortadan kaldırdı

13


Banjo Kazooie’nin bir nevi devamı sayılan Yooka-Laylee, birçok nostalji severin beğendiği bir üretim. Bilhassa başlıca platform oyunu elementlerin tutulduğu yapımda, Banjo Kazooie esintisi çoğu süre gözünüze çarpıyor. Her ne dek dışarıdan harika görünse de, Yooka Laylee’de oyun içi yavaşlamalar, optimizasyon ve kamera kontrolleri ile alakalı onlarca sorun bulunuyordu.

Playtronic Games, geçen ay kendi sitesinde yayınladığı duyuru ile birçok sorunun bir sonraki güncelleme ile çözüleceğinden bahsetmişti. Birkaç gün önce yayınlanan yeni güncelleme, oyun içi bir çok sorunu gideriyor, yeni haritalar ekliyor, kamera sorunlarını düzeltiyor ve menüler ve diyaloglar arası geçişleri daha da kolaylaştırıyor.

Sözünün üstünde duran yapımcılar aslında bize gerekli. Sorunun ne olduğunu anlayan Playtronic Games, tüm problemleri birkaç hafta içerinsinde çözmüş ve sözünü tutmuş. Natürel nostalji hayranları da bu durumdan öyle bir memnun olmuşa benziyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri