1 dakikada boya badana!

39

Hizmet ihtiyacı olanlarla, alanında bilirkişi hizmet veren birey ve kuruluşları internet üzerinden bir araya getiren Armut, hizmet alanların hayatını kolaylaştıracak olan Chatbot uygulamasını hayata geçirdi. Kullanıcılar Armut hizmet asistanı ile Chatbot üzerinden Facebook hesaplarından çıkmadan basit birkaç soruya yanıt vererek, boya boya için kolaylıkla hizmet başvurusunda bulunabiliyorlar, teklifleri ceplerinden takip edebiliyorlar.

Armut’un yazılım ekibi göre iki ay gibi kısa bir sürede geliştirilen Chatbot’ta, Docker ve .NET Core teknolojileri kullanıldı. Geliştirme 3 kişilik bir ekip tarafından tamamlandı ve Facebook’da “Armut Hizmet Asistanı” ismiyle kullancıların beğenisine sunuldu. şu anda boya badana talepleriyle hizmete başlayan chatbot, çok yakında Armut’un diğer hizmetlerinde de etkin olarak kullanılabilecek.

Konuya ilişkin izah etme yapan Armut.com Kurucu Ortağı Erol Değim, ”Teknolojinin hayatı ve iş süreçlerini kolaylaştırdığı gerçeğini önemsiyoruz. Trafiğimizin %75’i mobilden geliyor. Kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmak namına yeni teknolojileri ve değişen alıcı davranışlarını yakından peşine düşüp takip ediyor, kaynaklarımızı da bu doğrultuda kullanıyoruz. Bu proje ile Armut yazılım ekibinde Chatbot konusunda önemli bir data birikimi oldu. Dünyadaki rakiplerimizden ayrışmak adına önemli bir adım attık” dedi.

Önceki HaberSony, PS Oyunlarını Telefondan Teftiş Ettirecek! Sonraki HaberUbisoft, E3’de The Crew 2’yi Duyurdu
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri