1 iPhone bölge, 1 iPhone daha istiyor!

61

Merkezi ABD’nin New York şehrinde bulunan bir ABD’li yatırım bankası olan Morgan Stanley tarafından yayınlanan bir anket çalışmasına tarafından, halihazırda iPhone kullanıcılarının tam yüzde 92’si, önümüzdeki 12 ay içinde diğer bir iPhone alma eğilimi gösteriyor. En azından ellerindeki telefonun “ömrü” bittiğinde, yeniden iPhone tercih edeceklerini söylüyorlar. Bu oldukça yüksek bir oran, fakat Apple’ın 2015 yılında iPhone 6S’i piyasaya sürdüğünde eriştiği yüzde 93’lük sadakat oranı düşünüldüğünde, bu pek de şaşırtıcı değil.

Geçtiğimiz sene sadakat oranıyla yüzde 86’larda olan Apple, bu alanda en yüksek oranı Eylül 2015’te yakalamıştı. Yüzde 93’e varan sadakat oranı, doğrusu Apple’ın niçin bu dek başarılı olduğunun göstergesi. Morgan Stanley’in yaptığı alıştırma, yalnızca Apple özelinde değil. Samsung’da bu oran yüzde 77, LG’de yüzde 59, Motorola’da ise yüzde 56 değerinde.

Apple, bu ayın başlarında yeni bir satmak başarısı daha gösterdikten sonradan, 776 milyar doların üstünde layık kazandı ve en değerli halka açık ticaret şirketi haline geldi. sonuç olarak Morgan Stanley, Apple için niyet sermaye payı fiyatlarını da hisse başına 177 Dolar seviyesine yükseltti. Ayrıca Morgan Stanley analisti Katy Huberty de iPhone 8’in erteleneceği iddialarını bir nevi yanıtlayarak, telefonun zamanında tanıtılacağı ve piyasada olacağı bilgisini de verdi. Söylenene kadar, arz zincirinde herhangi bir gecikme yok.

Önceki Haber33 Yeni Duvar Kağıdı!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri