2017 BMW 5’ten büyük başarı!

53

Bir araba Insurance Institute for Highway Safety’nin (IIHS) en yüksek ödülü olan Top Safety Pick+‘ı kazandıysa, onun güvenli olduğundan kesinlikle muhakkak olabilirsiniz. Şimdiyse BMW yeni bir otomobiliyle bu ödülü tekrar kazanmayı başardı.

IIHS yaptığı açıklamada 2017 BMW 5 Serisinin Top Safety Pick+’ı kazanacak değin dirençli olduğunu açıkladı. Bu ödülü kazanmak için bir aracın bir fazla testten geçmesi gerekiyor; bunlara çarpışma testleri ve çocuk koltuğu güvenliği testleri de dahil.

Vasıta çarpışma testlerinde taktire şayan bir performans gösterdi. Araba, iki ayrı ön çarpışma, yan, tavan ve koltuk/kemer testlerinin hepsinden en iyi dereceyi aldı. Ara. keza ön çarpışma önlemede de en iyi dereceyi kazandı, ama bu kategori en yüksek ödülü için gerekli yok.

Vasıta ile birlikte gelen ön farlar, beceriksiz bir ışıklandırma sağladıkları için ama “marjinal” derecesini kazanabildi. Ancak araca daha sonra eklenebilecek Premium ve Lightning LED far setleri “iyi” derecesini aldı.

IIHS’nin tüm vasıta kategorileri için güvenlik ödüllerini buradan inceleyebilirsiniz.

Önceki HaberYeni Microsoft Surface Pro Tanıtıldı!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri