Acilen de Galaxy Note 8’in önü sızdı!

55

Samsung, Galaxy Note 7 yüzünden engebeli bir yıl geçirmiş olsa da, bu serinin devamı olacak olan Galaxy Note 8‘i konusunda kararlı görünüyor. Bu yılın başlarında Samsung mobil teknolojiler şefi Koh Dong-jin yaptığı açıklamada Note 8’in “daha iyi, daha güvenli ve çok daha reformcu” olacağını söylemişti. Son bir kaç aydır telefon hakkında fazla az bilgi yayınlanmış olsa da, sözde yeni sızan bir resim Note 8’in ön camını açığa çıkardı.

Yukarıdaki fotoğraf çok pak de görünse, bu cihazın ön camının birincil fotoğrafı değil. Mayıs ayının sonlarında yayınlanan bir tweet’te düşük kaliteli de olsa camın bir videosu sızmıştı. Camın Galaxy S8 ve S8+ ön camına benzemesi fazla hayret verici değil. Hatta bu benzerlik yüzünden iddianın sahte olma olasılığını da gözden çıkarmamak lüzum.

Cihazın dış görünüşünün, markanın diğer amiral gemilerine benzemesi gerçi fazla beklenmedik bir tasarım kararı değil. Ama cihazın iç yapısı ve donanımı mutlaka daha farklı olacaktır. Geçen hafta yayınlan söylentilere tarafından Note 8, Qualcomm Snapdragon 836 işlemciye sahip olabilir. Bu işlemci şu an kullanımda olan Snapdragon 835‘ten fazla da hızlı yok ve yeni işlemci 2.5GHz saat hızına, ekran çipi ise 740MHz saat hızına sahip olabilir.

Şu an itibariyle Qualcomm bahsi geçen yeni işlemciyle ilgili her hangi bir yorumlama yapmadı.

Önceki HaberAlbino Yunus Kaliforniya Sahillerine Geri Döndü!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri