Age of Empires tekrar geliyor!

28

E3 2017 Fuarı boyunca birbirinden çarpıcı duyurular yapılırken, bunlardan biri de yine Microsoft cephesinden geldi. Microsoft ve geliştirici takım Forgotten Empires, Age of Empires üstünde çalıştıklarını açıkladılar.

Evet, Age of Empires’ı bir defa daha PC platformuna getirmek isteyen ikili, orijinal oyunun ruhuna dokunmayacak ama görselliği her tarafta tasarlayacak. Çağdaş PC oyunlarına güncellenecek olan oyun içi grafikler, 4K görünüm desteği ile zenginleştirilecek ve böylece orijinal oyunun 20’inci yılına özel bir versiyon hazırlanacak. Hemen yukarıdaki videoda, eski ve yeni grafikleri emrindeki yanlamasına görebilirsiniz. Hem oyun içi dinamikleri yenileyen geliştirici ekip, oyun içi müzikleri de yeniden düzenlemeyi dikkatsizlik etmemiş.

Age of Empires‘ın bu yaz sonunda oyun severlere sunulması bekleniyor.

Age of Empires nedir?

2017061313111580385.jpgAge of Empires nedir?

Age of Empires, Microsoft göre geliştirilen reel zamanlı taktik (RTS) oyunudur. başlangıçta Microsoft Studios göre geliştirilen oyun, 1997 yılında raflarda kendine yer buldu. Akabinde ikinci oyunuyla 1999, üçüncü oyunuyla da 2005 yılında raflarda olan ünlü çabuk, ilgiyi en fazla serinin ikinci oyunuyla fark etti. Süratli, sonrasında her ne değin ek paketlerle yaşasa da, 4’üncü oyununa kavuşamadı.

Önceki HaberPixel 2: Beklediğimize Değecek! Sonraki HaberSony, PS Oyunlarını Telefondan Yoklama Ettirecek!


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri