Age of Empires yeniden geliyor!

34

E3 2017 Fuarı boyunca birbirinden çarpıcı duyurular yapılırken, bunlardan biri de yeniden Microsoft cephesinden geldi. Microsoft ve geliştirici takım Forgotten Empires, Age of Empires üstünde çalıştıklarını açıkladılar.

Evet, Age of Empires’ı bir kez daha PC platformuna getirmek isteyen ikili, orijinal oyunun ruhuna dokunmayacak ama görselliği her tarafta tasarlayacak. Çağdaş PC oyunlarına güncellenecek olan oyun içi grafikler, 4K manzara desteği ile zenginleştirilecek ve böylece orijinal oyunun 20’inci yılına özel bir versiyon hazırlanacak. Hemen yukarıdaki videoda, eski ve yeni grafikleri bağlı yana görebilirsiniz. Hem oyun içi dinamikleri yenileyen geliştirici ekip, oyun içi müzikleri de tekrar düzenlemeyi ihmal etmemiş.

Age of Empires‘ın bu yaz sonunda oyun severlere sunulması bekleniyor.

Age of Empires nedir?

2017061313111580385.jpgAge of Empires nedir?

Age of Empires, Microsoft kadar geliştirilen hakiki zamanlı taktik (RTS) oyunudur. ilk olarak Microsoft Studios göre geliştirilen oyun, 1997 yılında raflarda kendine yer buldu. Akabinde ikinci oyunuyla 1999, üçüncü oyunuyla da 2005 yılında raflarda olan meşhur çabuk, ilgiyi en fazla serinin ikinci oyunuyla gördü. Süratli, sonrasında her ne dek ilave paketlerle yaşasa da, 4’üncü oyununa kavuşamadı.

Önceki HaberPixel 2: Beklediğimize Değecek! Sonraki HaberSony, PS Oyunlarını Telefondan Yoklama Ettirecek!


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri