Alcatel Move Time Türkiye’de

53

Alcatel’in çocuklara özel Move Time Zeki Çocuk Saati, çocuklarını merak eden ebeveynlere gizli bir nefes aldıracak. Alcatel Move Time Zeki Çocuk Saati, çocukların ebeveynler göre belirlenen kişilerle iletişim kurmalarını sağlıyor ve GPS özelliğiyle hemen olan lokasyon takibine imkân tanıyor. Alcatel Zeki Temas Bölümü Genel Müdürü Vittorio Di Mauro, ürünle ilgili yaptığı açıklamada “Bağlantılı nesneler, günümüz çocuklarının gündelik yaşamlarının bir parçası haline geliyor. Move Time Akıllı Çocuk Saati, ayrıca çocukların hem de anne babaların ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip” ifadelerini kullandı.

5-9 yaş arası çocuklar için tasarlanan saat, ebeveynlere çocuklarını arama veya çocuklarına sesli mesaj gönderme imkânını tanıyor. Çocuklar, ebeveynlerin evvelden belirlediği 10 kişi tarafından aranabilir ve sadece tanımlanan kişilere arama yapabilir.

Ebeveynler, iOS 7 ve üzeri, Android 4.3 ve üzeri sürümlerle düzenli akıllı telefonlarından kullanım üzerinden çocuklarının konumunu hemencecik peşine düşüp takip edebiliyor ve önceden belirlemiş oldukları tehlikesiz bölgeden çıktıklarında ve bu bölgeye girdiklerinde hemencecik bildirim alıyorlar. Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati GPS, A- GPS, LBS, GSM ve Wi-Fi teknolojilerini kullanarak, çocukların konumunu iç ve dış mekânda olmaları fark etmeksizin belirleyebiliyor.

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati kaliteli tasarımı, IP65 seviyesinde suya ve toza dayanıklılık özelliği ile çocuklar tarafından rahatça kullanılabilinir.

370 mAh bataryası ile uzun batarya ömrüne sahip olan Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati, iki ayrı renk seçeneği ile sunuluyor. Turkcell mağazalarında satışa sunulacak olan ürünün önerilen perakende satış fiyatı 449 TL.

Önceki HaberYeni iPhone’ların Boyutlarını Bildiren Sızıntı! Sonraki HaberWikiLeaks, CIA’in Casus Yazılımını Ortaya Çıkardı!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri