Alcatel’in Yeni phableti POP 4 6″

38

Alcatel’in telefonla tablet deneyimini buluşturan yeni phablet’i POP 4 6″, olağanüstü zarif tasarımı ve üstün teknolojileriyle uyarı çekiyor. Sekiz çekirdekli yüksek hızlı işlemci ile donatılan POP 4 6″ phablet 2.5D kıvrımlı cam ve Full HD IPS ekranı multimedya deneyimini görsel bir şölene dönüştürüyor. 13 megapiksel çift tonlu flaşlı kamerasıyla çarpıcı görüntüler yakalayan phablet, parmak izi tanınma teknolojisiyle kullanıcıların bireysel verilerini de güvence altına alıyor. Bütün bu enerjik özellikleri oldukça ince ve metalik bir gövdede buluşturan Alcatel POP 4 6″ performansla tasarımı bir araya getiriyor.

Alcatel POP 4 6″‘nın 2.5D kıvrımlı camla donatılmış geniş FHD ekranı, video, film ve her türden görsel içeriğin yüksek seyir zevkiyle tüketilmesine olanak tanıyor. “Büyük Ekran Büyük Gösteri” sloganıyla kullanıcılarına seslenen LTE CAT 4 benzer POP 4 6″, yüksek çabuk işlemcisiyle performansta üst seviyeyi hedefleyenler için ideal. 3500 mAh bataryalı phablet, 16GB + 2GB dahili bellek ile donatılmış bulunuyor. POP 4 6″ ayrıca, 32 GB’ye dek Micro SD kart desteği sağlıyor. 

Alcatel’in yeni phableti POP 4 6″ ile ilgili açıklamada yer alan Alcatel Türkiye Ülke Müdürü Tamer İşisağlam “Alcatel olarak Türkiye pazarına girdiğimiz andan beri reformcu teknolojileri erişilebilir fiyattan kullanıcılarımızla buluşturmaya devam ediyoruz. POP 4 6″ ile tasarımı ve performansı bir arada sunuyoruz.”  

Pop 4 6″ 1399 TL önerilen satış fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

Önceki HaberiOS 11 ve Android O’yu Karşı Karşıya Getirdik! Sonraki HaberInstagram Yorumlarında Saklanan Zararlı!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri