Android 7.0 hayali hüsran oldu!

47

Nexus ve Pixel dışarıya her hangi bir Android telefon satın almanın gelecek güncellemeler konusunda defalarca tehlikeli bir hareket olduğunu söylebiliriz. Şimdi ise OnePlus, iki sene öncesine ait OnePlus 2‘nin Android 7.0 Nougat güncellemesi almayacağını açıkladı.

OnePlus daha önce 2015 amiral gemisinin Nougat güncellemesi alacağı konusunda söz vermişti.

OnePlus temsilcileri Android Authority’ye yaptıkları açıklamada, “Herif hizmetlerimiz belirlenmiş bir süreden beri müşterilerimize bunu açıklıyordu.” dedi ve hem Android O‘nun OnePlus 3 ve OnePlus 3T‘ye geleceğini açıkladı.

Güncellemem nerede?

OnePlus’un Nougat için verdiği sözü bozmasının sebebi, OnePlus 2’nin piyasaya sürüldüğü yıl, şirketin işletim sistemini geliştiren Cyanogen ile ayrılması ve OnePlus’ın işletim sisteminin yerel bir Android sürümü üretmek zorunda kalması olduğu söyleniyor. Kendi işletim sistemi olan OxygenOS‘a büyük özen gösteren OnePlus, en azından gelecek telefonları için pürüzsüz bir güncelleme tecrübesi sunacağı kesin.

Google, yeni işletim sistemlerini olabildiğince kolay uygulanabilir ışık halkası getirmeye çalışsa da, görüldüğü gibi Android kullanan telefonlar gelecek güncellemeleri eski telefonlarına getiremeyebiliyor, yapımcılar bu yenilikler için laf vermiş olsa bile.

Önceki HaberKayıp mahsul anahtarlarını bulun!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri