Android’de otomatik yanıt nasıl verilir?

48

Düşünün ki bir toplantıda, sinemada veya yolda araba sürmekle meşgulsünüz ve arayan veya mesaj atanlara bir kaç saat için müsait olmadığınızı söylemek istiyorsunuz. Android‘de planlanmış zamanlı mesajlar ve otomatik cevaplar hazırlamak artık fazla kolay.

SMS Auto Reply Text Message, mesajlara otomatik cevaplar hazırlamanıza asistan olan üçüncü parti bir Android uygulaması. İstediğiniz zaman açıp kapayabildiğiniz dilekçe saat, tarih ve haftanın günlerine kadar programlanabiliyor.

20170515102805821106.jpgAndroid'de Mesajlara Nasıl Otomatik Yanıt Verilir?

İsterseniz bir fazla profil oluşturup hepsi için ayrı otomatik mesajlar yazabilirsiniz. Sizi arayan ya da mesaj yazan her hangi birine otomatik yanıt hazırlayabilirsiniz. Hatta kişiden kişiye öbür hazırlanmış cevaplar da hazırlayabilirsiniz. Tatbik ayıca acele durumlar için de otomatik mesajlar hazırlamanızı sağlıyor.

20170515103201343106.jpgAndroid'de Mesajlara Nasıl Otomatik Yanıt Verilir?

Böyle bir dilekçe doğal olarak epeyce ayrıntılı izinler istiyor. Yani uygulamanın bağlantılarınızı, mesajlarınızı, sesli aramalarınızı teftiş etmesine izin veriyorsunuz. Dilekçe bedava ve reklamlar ile gelirini sağlıyor.

Eğer yalnızca belirli numaralara otomatik cevap vermek istiyorsanız uygulama buna da imkan sağlıyor. İstediğiniz telefon numarasına otomatik yanıt hazırlayabilir, hatta mesajın içeriğine kadar bile bambaşka cevaplar yazabilirsiniz. Başvuru Formu keza bulunduğunuz konuma göre de öbür cevaplar hazırlamanıza olanak tanıyor.

Önceki HaberApple’ın Otonom Arabulucu Kaliforniya’da Gözüktü! Sonraki HaberFirefox 55, Flash İçeriklerine Savaş Açacak
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri