Angry Birds’den sürpriz haber!

55

Rovio Entertainment ve Sony Pictures, geçtiğimiz sene başarılı mobil oyun serisini taban bölge The Angry Birds Movie animasyon sinema filmini yayımlamışlardı. Oyunların azalan popülerliğine rağmen film büyük bir başarıya imza atmış ve dünya genelinde adeta 350 milyon dolar kazanç sağlamıştı ve film için varsayım edilen imal bedeli 160 milyon dolar civarındaydı.

Şimdi ise Rovio yaptığı yeni tanımlama ile bir devam filminin yolda olduğunu duyurdu. The Angry Birds Movie 2, Columbia Pictures ile beraber üretilecek ve Sony Pictures kadar dağıtımı yapılacak. Filmin yayımlanma tarihi ise 2019 Eylül olarak duyurulmuş durumda. Film, Cartoon Network animasyon serisi The Marvelous Misadventures of Flapjack ile aşina Thurop Van Orman kadar yönetilecek.

Her ne değin Rovio ikinci filmin ilkine kadar çok daha popüler olmasını ümit etse de, bu başarı demin garantilenmiş yok. Angry Birds popülerliği geçtiğimiz yıllarda epeyce azaldı ve Rovio, markaya olan bağımlılığını azaltma yoluna gitmeyi seçim etmiş durumda. Fakat birincil film, firmanın geçtiğimiz yıl kâr elde etmesini sağladı ve işyeri, bu başarıyı bir defa daha yinelemek istiyor.

Önceki HaberTeknoloji Devinin CEO’su İstifa Etti Sonraki HaberNokia’nın Giz Gibi Sakladığı Nokia 9 Göründü!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri