Anketi cevaplayan ödülü kazanıyor

60

Google Ödüllü Anketler Uygulaması Başladı!

Türkiye’de yeni kullanıma sunulan Google Ödüllü Anketler uygulaması ile kullanıcılar kısa anket sorularını yanıtlayarak kazandıkları kredileri, Google Play mağazasından istedikleri kullanım, film, oyun ve kitapları satın edinmek için kullanabilecek.

Google Ödüllü Anketler kullanıcıları kendileri için yerinde bir anket olduğunda bir bildirimle farkında ediliyor. Tümü Google Surveys kullanıcıları göre hazırlanmış laf konusu anketler us yoklamalarından otel, ürün veya ya da konum tabanlı satıcı değerlendirmelerine fazla değişik konularda olabiliyor. Anketlerin başlangıcında somurtkan belirtilmediği sürece bütün verilen cevaplar anonim olarak ve toplu şekilde kullanılıyor.

Uygulamayı kuran kullanıcılar cevapladıkları her bir anket başına 3 TL‘ye varan miktarda Google Play kredisi kazanıyor. Sonrasında kullanıcılar hesaplarında biriken krediyi Google Play’de yer alan uygulama, film, oyun ve kitapları satın olmak için kullanabiliyor.

Google Ödüllü Anketler uygulaması Google Play mağazasından indirilebiliyor.

Önceki HaberIntel’den Thunderbolt 3 Atağı Sonraki HaberBMW’nin Kablosuz Şarjı Geliyor!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri