Apple ayakkabılar açık arttırmada!

44

Doksanların birincil günleri. Apple için çalıştığınızı düş edin. Bir çalışanın kazanabileceği en havalı hediyeyi kazanıyorsunuz: bembeyaz, Apple marka spor ayakkabılar, keza de Apple’ın gökkuşağı logosu ile süslenmiş. Bu ayakkabı günümüze kadar korunmuş olsa her hâlükarda bir servet değerinde olurdu diye düşünüyorsanız, kuşkusuz haklısınız.

Heritage Auctions açık arttırma evinde bu ayakkabı acilen en yüksek fiyatı ödeyene satılmak için bekliyor.

Fotoğraflara bakılırsa, ayakkabılar benzeri hiç giyilmemiş gibi görünüyor. ABD erkek kundura numarası 9.5 (Türkiye standardına tarafından 40.5) olan ayakkabılar, 90’ların modasını günümüze taşıyor.

Müzayede sahibi şu açıklamayı yapıyor: “Bu spor ayakkabılar Apple kadar çalışanları için 1990’ların erken yıllarında üretilmiştir.”

Ayakkabılar derhal eBay‘de de satışa sunulmuş durumda, ama açık arttırma ile Pazar günü canlı olarak satılacak. Açık Arttırma sahibi hem online teklifleri de kabul edecek. açık arttırma 15,000$ fiyat ile açılacak olsa da, satıcının tahminine tarafından ayakkabılar takriben 36,000$ fiyata kadar çıkabilir.

Önceki HaberYeni Intel Core i7’yle Overclock Rekoru Kırdılar! Sonraki HaberYeni Samsung Soundbar Geldi! İşte Fiyatı ve Özellikleri
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri