Apple Park tamamlanmak üzere!

57

Apple’ın uzay gemisi görünümlü yeni evi Apple Park, Cupertino, Kaliforniya’da son şeklini almaya başladı. Dev tesisin inşaatı, geçen birkaç yıl içerisinde drone’lar göre kaydedildi ve bu sayede yapının gelişimini net biçimde görmemiz olası.

YouTube kullanıcısı ve drone fotoğrafçısı Matthew Roberts, yapılmak üzere olan kampüs için yeni bir video oluşturdu. Videoda uzay gemisine benzeyen başlıca binanın yalnızca bir iskelet iken bugünkü haline nasıl ulaştığını görebiliyoruz. Güneş panelleri bundan böyle yerini alırken kampüsün şık ve sade bir görünüme ulaştığını da bundan böyle görebiliyoruz.

Videoda mahsul tanıtımlarının yapılacağı toplantı salonunu görmeniz muhtemel. Araştırma ve geliştirmeye bölünmüş olan tesisin de inşaatı işlenmiş gibi görünüyor. Çalışmaların sona yaklaştığının ola ki de en büyük işareti, dev toprak dağının değil denecek dek küçülmüş olması.

Araba parkındaki araçların sayısı, Apple’ın yeni evine taşınmaya başladığının bir işareti olsa lüzum.

Önceki Haber2021’de Dijital Asistanların Sayısı İnsanları Geçecek Sonraki HaberYeni iPhone’ların Boyutlarını Gösteren Akış!


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri