Apple Pencil, iPhone’a mı geliyor?

59

Yeni ortaya çıkarılan, 2015’te Apple tarafından başvurusu yapılan bir berat, firmanın Apple Pencil’ı iPhone’a getirmeyi düşündüğünü gösteriyor.

Patently Apple’ın gün yüzüne çıkardığı berat, Apple Pencil’ın iPad ile sınırlı kalmayıp, iPhone’u ve iPod Touch’u destekleyebileceğini söylüyor. Apple Pencil yalnızca iPad Pro’ya özel bir aksesuar olduğu için böyle bir hamlenin büyük bir değişim olacağı muhakkak. Apple Pencil şu an daha çok sanatçılar kadar kullanılıyor fakat berat gerçeğe dönüşürse aygıt, “oyunlarda, video konferansta, epostalarda, derhal mesajlaşmada” kendisine kullanım alanı bulabilir.

Berat, mesajlaşma yazılımlarında mesaj yazmaktan çok “çizmekten” bahsediyor. Mesajlaşmada emoji’lerin ve sticker’ların gitgide artarak yaygınlaştığı bir dönemde çizerek mesajlaşmak, kendimizi açıklama etmenin yeni yolu haline gelebilir. Berat başvurusu 2015’te yapıldığından Apple fikirlerinden şimdiden vazgeçmiş olabilir fakat yine de böyle bir olasılığı hayal etmek hoş.

Önceki HaberNokia D1C Sızıntısı, İşleri Değiştirdi! Sonraki HaberCreators Update, Cihazların Yüzde 18’ine Girdi!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri