Apple’ın yeni “mucizesi”: Pizza kutusu!

69

Yemek ve teknoloji dünyaları tekrar bir araya geldi ve ortaya ilginç bir ürün çıktı. KFC’nin telefon sorumluluk etme kutusu ve tepsi klavyesinin peşinde, Guardians of the Galaxy 2 film müziğini oynatan Doritos cips paketini görmüştük. Görünüşe bakılırsa Apple da bu trende uyarak kendi pizza kutusunu yaratmaya karar vermiş. Şirketin patentini aldığı bu kutu baştan sona pizzanızın hamuru buhardan nedeniyle ıslanmayacak.

Patentin başvurusu, 2010 yılının Haziran ayında üretilmiş. Dairesel biçimdeki kutunun üzerindeki delikler buharın dışarı çıkmasını sağlıyor ve yağın katılaşmasını engelliyor. Kutu, çevreye zararsız, geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılıyor. Fütüristlik bir tasarıma sahip olan pizza kutusu bir bakıma Apple’ın uzay üssü kampüsünü andırıyor diyebiliriz.

Belli fakat, Apple Park kafe şefi Francesco Longini, kutunun tasarımında çalışmış. Eğer Silikon Vadisi’nin en büyük akıllarının yemek yemek kutusu tasarlaması size acayip geliyorsa, iş alanının kırıntı ve yağsız olmaması sizin için fazla önemli değil demektir.

Önceki HaberSeagate, “Uçan” Disk Üretti  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri