Asus, router’ı her yerde tasarladı!

49

Nesnelerin internetinin kolu, bundan böyle her yere uzanıyor. Evimizdeki internete bağlı cihazların sayısı arttıkça, daha fazla bant genişliğine ve daha güvenilir bir bağlantıya gereklilik duyuyoruz.

Asus’un Computex 2017’e tanıttığı Blue Cave, bu sorunu çözmek istiyor. AC2600 sınıfı bir çift bantlı Wi-Fi router olan aygıt, dahili güvenlik, 4K video için seri bağlantı, “bugünkü router’ların çoğundan daha artı benzer anda bağlantı desteği” ile geliyor. Blue Cave’in üstünde herhangi bir anten yok çünkü aygıt, güzel görünmeyi amaçlıyor. Cihazın en kayda değer özelliği, ortasındaki büyük delik. Bu yüzden aygıt bir router’dan fazla subwoofer’a benziyor. Asus, deliğin içine mavi LED ışıkları da eklemiş.

Blue Cave, TrendMicro’nun Smart Home Network hizmeti için ömür boyu üyelikle geliyor ve bu sayede ağdaki tüm cihazları koruma sözü de veriyor. Henüz güvenlik yeteneklerinin detaylarını bilmesek de Asus, dahili tehdit seziş zekası doğruca tanıdık bütün saldırıları engellediğini söylüyor.

Blue Cave’in fiyatı ve çıkış tarihi az önce bilinmiyor ancak dedikodulara kadar cihazın fiyatı 180 dolar olacak.

Önceki HaberSiber Güvenlikte Sancak Yarışı Başlıyor  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri