Beklenen yorumlama geldi!

41

Atari, oyun dünyasının efsane bir ismi. Fakat eski aydınlık günlerinin fazla gerilerde kaldığı da bir reel. İnternete yüklenen gizemli “Ataribox” tanıtım videosunun ardından, Atari CEO’su Fred Chesnais bir röportajda yeni bir konsol üzerinde çalıştıklarını doğruladı.

Röportaj esnasında Chesnais, Atari’nin teçhizat işine geri döndüğünü söyledi ama üzerinde çalışılan cihazın PC teknolojisine dayanacağı dışında o kadar pozitif veri vermedi. Konsolun süre içinde resmi olarak tanıtılacağını eklemeyi de ihmalkârlık etmedi.

Ataribox’un eski müşteri konsept tasarımına bakacak olursak, Nintendo’nun NES Classic Edition’una benzer şekilde, bazı çağdaş özellikler ekleyerek eski klasikleri oynama imkanı sunan bir konsol olma ihtimali akıllara geliyor. Şu lahza Atari’nin bu yeni konsolla ne yönde ilerleyeceği çok belirsiz olsa da, umarız Nintendo’dan bir ders çıkarır ve daha piyasaya çıkmadan üretimden kaldırmaz.

Önceki HaberDeniz Yosunu Yeni Pillerin Ömrünü Uzatabilir Sonraki HaberRouter’ınız Yıllardır CIA’e Karşı Savunmasız Olabilir
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri