Birincil Lumia 950 fazla farklıydı!

50

Microsoft’un Lumia 950 ve 950 XL cihazları Ekim 2015’te duyurulmuş, karmakarışık yorumlarla karşılaşmıştı. Telefonların kamerası harika olsa da tasarım sıkıcı ve donanımları azıcık eskiydi.

Ancak Windows Central’ın yeni raporuna tarafından başlangıçta durum azıcık farklıydı. Cihazın birincil sürümleri, aşağıdaki videoda da izleyebileceğiniz üzere kalem desteğiyle ve fazlasıyla geliyordu.

Videoda telefonun Surface Pen’e benzer bir kalemle teftiş edildiğini görüyoruz. Telefon yalnızca kalem desteğiyle de yetinmiyor, akıllı kılıf desteğiyle geliyordu. Bu sayede kılıfın penceresinden kimin aradığı gibi dağıtılmış bilgileri görebiliyordunuz. Rapor, telefonların bir cins 3D Touch işlevi de içerdiğini söylüyor.

Tasarımda minik farklılıklar olsa da büyük bir değiştirme görünmüyor. Bu işlevlerin açıklanmış bir noktada iptal edildiğini anlıyoruz. Rapor, işlevlerin neden iptal edildiğini söylemiyor.

Önceki HaberLG, V30’da Böyle Bir Yol İzleyebilir! Sonraki HaberiPhone 8, Kendi Yapay Akıl Yongasıyla Gelebilir!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri