Bu fare ile masalar renkleniyor

52

Microsoft’un teçhizat birimi göre geliştirilen ve kablosuz teknolojiyi destekleyen Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850, dizüstü bilgisayarını şık bir fare ile tamamlamak isteyenlerin beklentilerini karşılıyor. Her iki elle rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanan fare bu sayede ister sağ ister sol elle kullanıma müsade veriyor.

Bilgisayar bağlantısı için Nano USB alıcısı kullanan farede bu tip alt yüzde bulunan özel bir yuvada saklanabiliyor. Bu sayede USB alıcı kaybetme riskini azaltan fare kompakt tasarımı ile tekrar tekrar rahatlıkla kullanılabiliyor.

Windows, Mac ve Android işletim sistemleriyle düzenli olan fare LED optik teknolojisine sahip. Bu sayede birçok yüzeyde aralıksız bir uygulama sunan Microsoft Wireless Mobile Mouse içindeki pille beraber 90 gram ağırlığa sahip. Kutusundan bir adet AA pil çıkan fare, bu pille 6 avuç içi dek uygulama imkanı sunuyor.

Hesaplı fiyatı ile cüzdan dostu bir ürün olan Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850, Türkiye’nin her yerinde çevrimiçi mağazalardan ya da elektronik zincir marketlerinden satın alınabiliyor.

Önceki HaberWindows 10 Mobile Bu Yaz Yenileniyor Sonraki HaberiPhone’daki MP3’leri zahmetsizce PC’ye kopyalayın
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri