“Büyük bir şey” geliyor!

61

Gizemli bir telefon üstünde çalıştığını yaklaşık iki ay önce bizlere ifade eden Essential, beklenen tanıtımı birkaç gün daha sonra yapabilir.

Android’in kurucu ortağı Andy Rubin’in firması Essential, resmi Twitter hesabında 30 Mayıs’ta “büyük bir şeyin” geldiğini duyurdu. Rubin’in seramik arkadaki yüzeyli üst düzey bir telefon üstünde çalıştığı dedikoduları başlangıçta Ocak ayında ortaya çıkmıştı. Dedikodulara tarafından telefonun kayda değer özelliklerinden bir tanesine, sorumluluk portu üzerinden yeni donanımlar bağlamaya müsade verecek olmasıydı. Böyle bir özellik kesinlikle Motorola Mod’ları hatırlatmıyor yok.

Rubin’in paylaştığı bir fotoğraftan cihazın ekran çerçevesinin fazla ince olacağını anlamıştık. Alphabet idare heyeti başkanı Eric Schmidt ise Rubin’in telefonunun Android ile çalıştığını doğrulamıştı.

Essential’ın bizim için sakladığı “büyük” sürprizin detaylarını önümüzdeki hafta yakından görebileceğiz.

Önceki HaberFacebook, Ihtilaflı Kodi Kutularının Satışlarını Durdu  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri