Büyüleyen Windows 10 konsepti!

52

Microsoft, Windows 10’un kullanıcı arayüzünü bir adım öteye taşıyacak yeni Fluent Design System‘i bu ayki Build 2017 etkinliğinde bizlere göstermişti. Yeni tasarım dili, daha temiz çizgilere, yeni geçiş animasyonlarına ve derinliğe odaklanıyor ve bütün bunlar oldukça güzel görünüyor.

Peki yeniliklerden bir türlü nasiplenmeyen olağan Windows uygulamalarının görünümü, bu güncellemeyle birlikte nasıl değişecek? Bu sorunun cevabını henüz bilmiyoruz ama bir Reddit kullanıcısı, bunun nasıl olabileceğini hazırladığı fantastik konsept ile gösterdi. Yukarıda Max_Emerson adlı Reddit kullanıcısının hayal ettiği tazelenmiş Kaynak İzleyicisi’ni görüyorsunuz.

Parlak renklere yer veren konsept, başlıkların düzenini değiştiriyor ve grafik alanını büyütüyor. çoğunlukla daha pak bir görünüş sunan konseptin daha albenili göründüğü rahatlıkla söylenebilir.

Max_Emerson’un konsepti Reddit’te popüler ayla gelse de birçok üyenin söylediği gibi Microsoft’un yeni tasarımını eski uygulamalara getirme ihtimali oldukça düşük. Fakat üçüncü parti uygulama geliştiricilerinin bu konsepti esas almalarında herhangi bir engel değil. Microsoft, geçtiğimiz günlerde masaüstü için yazılım geliştirenlere bu modern arayüz tavsiyelerinde bulunmuştu.

Önceki HaberAsus, Yeni İnce Laptop’larını Tanıttı!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri