Çalıştıkça sıkıntı olan kablosuz fare!

65

Bir kaç hafta önce gerçekleşen Computex fuarında Corsair, yeni teknolojisi olan Concept Zeus fare altlığı prototipini tanıtmıştı. Bu altlık kablosuz fareleri çalışırken yük edebiliyordu. Kablosuz fareleri oyun dünyasındaki popülerliğini arttıracak olan teknolojinin öteki büyük klavye/fare şirketleri tarafından da mutlaka deneneceği varsayım ediliyordu. Ve görünüşe bakılırsa tahminler hiç de anlamsız yok: Logitech bugün kendi kablosuz çok miktar fare altlığını ürettiğini açıkladı. Powerplay adlı mahsul, beraberinde iki oyun faresi ile birlikte geliyor.

Şirketin zaten çok popüler olan G900 ve G402 oyun fareleri, yeni şarj teknolojisi için modifiye edildi ve isimleri G903 ve G703 olarak yenilendi. İşin sırrı bu farelerin aşağıda yer alan küçük tartma odasında saklı. Eğer Powerplay fare altlığınız yoksa bu odayı siklet oturtmak için kullanabilirsiniz, ancak Powerplay ile birlikte gelen manyetik sıkıntı diski, farenin kablosuz olarak altlıktan enerji almasını sağlıyor.

Bunun dışarıya Logitech G903 ve G703 öteki fare modelleri ile adamakıllı aynı. Hız, performans ve güvenilirlik bakımından hiç bir eksikliği olmayan bu fareler, daha önce üretilen Lightspeed teknolojisine sahip kablosuz farelerden bile daha hızlı olduğu kanıtlandı.

Corsair’in prototip aşamasında olan Concept Zeus’un geç çıkış tarihinden bambaşka olarak, Logitech’in Powerplay fare altlığı Ağustos‘ta 99$‘a piyasya sürülecek. G903 ve G703 oyun fareleri ise sırasıyla 150$ ve 100$ fiyatlarla Haziran‘ın sonlarında piyasaya sürülecek.

Önceki HaberApple’dan Google’a Önemli Transfer!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri