Çok şık bir iPhone 8 gelebilir!

68

Yılın bu dönemlerinde bir sonraki iPhone’lar hakkında yeni dedikodular, bilgiler duymaya alışığız. Bu yıl de şart bambaşka değil fakat bir konu hala açıklığa kavuşmadı: Parmak izi sensörünün yani Touch ID sensörünün konumu.

Digitimes’ın Economic Daily News’u kaynak gösterdiği haberine kadar ise bu seneki iPhone, parmak izi sensörünü ekranın altına yerleştirecek. Bu cins bir çözümü şimdiye değin görmedik ve Apple bunu başarırsa, gerçekte çok şık bir çözümle karşılaşacağız demektir. Bu bilginin bir Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) seminerinde açıklandığı söyleniyor. TSMC’nin Apple göre geçtiğimiz birkaç senedir Apple cihazları için işlemci üretmekle görevlendirildiği biliniyor.

Samsung’un da böyle bir teknolojiyi Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’a getirmek istediğini oysa başarılı olamadığını duymuştuk. Bu yüzden firma, parmak izi sensörünü telefonun arkadaki tarafına taşımıştı. Sensörün konumu, kullanımı zorlaştırdığı sebebiyle çoğu kullanıcı kadar eleştirildi.

Apple’ın yeni cihazlarının tanıtılması için birkaç ay daha beklememiz gerekecek. Tabi geç kalma dedikoduları gerçeğe dönüşmezse.

Önceki HaberSamsung Bu Kez da “Zeki” Kayış Patenti Aldı  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri