Creators Update ne durumda?

44

Yeni yayınlanan AdDuplex verileri, Windows’lu cihazlarda kullanılan Windows sürümlerinin başvuru formu oranlarını ortaya çıkardı.

Her ay dünya çapındaki kullanımın 24 saatlik bir fotoğrafını çeken işyeri, bu defa 22 Mayıs 2017’ye ait verileri yayınladı. Verilere kadar geçen ay yüzde 9,8 olan Creators Update kullanıcılarının oranı, bu ay yüzde 18’e yükselmiş durumda. Anniversary Update ise yüzde 82,1’den yüzde 75,4’e, yapı 1511 yüzde 6’dan yüzde 4,6’ya, Windows 10’un bundan böyle desteklenmeyen birincil sürümü ise yüzde 1,8’den yüzde 1,6’ya gerilemiş bulunuyor.

20170525101439872.jpgCreators Update, Cihazların Yüzde 18'ine Girdi!

AdDuplex’e kadar Creators Update’in dağılma hızı, Anniversary Update ile benzer. Telefonlarda koşul birazcık öbür. Yarın Creators Update’in telefonlara sunulmasından üzerinden bir ay geçmiş olacağından, geçen ayın verilerinde Creators Update’i kullananlar, sadece Insider’lardan oluşuyordu. Bu yüzden Creators Update’in telefonlarda yüzde 6,7’den yüzde 55,9’a sıçraması sürpriz değil.

Ülkelere baktığımızda ABD’nin Creators Update tatbik oranı minimum ülke olduğunu görüyoruz. Güncellemeyi en çok yükleyen ülke ise yüzde 27 ile Almanya.

Cihazlara baktığımızda iki ay öncesine tarafından sıralamada bir değiştirme yok. Birincil sıradaki HP, yüzde 24,3’lük payını yüzde 25,1’e çıkarırken ikinci sıradaki Dell, yüzde 15’ten yüzde 16,3’e yükselmiş bulunuyor.

Raporu daha yakından analiz etmek isterseniz, AdDuplex’in raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

Önceki HaberApple Pencil, iPhone’a mı Geliyor? Sonraki HaberFacebook, ‘Gündem Konuları’nı Her Yerde Güncelliyor
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri