Dosyaları ve klasörleri eşitleyin!

73

Dosyaları ve klasörleri karşılaştırıp onları eşitlemenin basit yolu, FreeFileSync‘ten geçiyor. Ücretsiz araç, dosyaları farklı yöntemlerle karşılaştırıp disk alanı açmanıza ve fazlasına tezgâhtar oluyor.

Açık kaynak kodlu bir yazılım olan FreeFileSync, pak ve kullanımı basit bir arayüze sahip. Dosyalar arasındaki benzerlikleri karşılaştırmak için kullanabileceğiniz kriterler aralarında tarih, boyut ve dosya içeriği bulunuyor. Sonuçları filtrelemek üzere değişik filtreler de uygulayabiliyorsunuz.

İki dosyayı karşılaştırmak için onları seçip, “Compare” düğmesine basmanız tatmin edici. İhtiyacınız olabilecek bütün gelişmiş seçenekler arayüzde açık biçimde gösterildiğinden, onlara ulaşmanız epeyce basit. Kıyas işlemi bittiğinde iki dosyayı eşitleyebilir ya da ayrı bir eylem gerçekleştirebilirsiniz.

Taşınan dosyaları bulmak, klasörlerin diskte ne dek bölge kapladığını uygulamak, kilitli dosyaları kopyasını yapmak, ansızın çok klasörü işlemek, optimize edilmiş performans, FreeFileSync’in özelliklerinden sadece bazıları.

İndirin: FreeFileSync

Önceki HaberTürk Hava Yolları ve D&R da artık Turkcell Platinum’da  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi hilesi