e-spora Facebook damgası!

53

Bundan Böyle oyunlar ve e-sporun asıl medyaya dahil olduğu rahatlıkla söylenebilir. Hatta ESPN’de canlı bir şekilde yayınlanan FIFA turnuvaları ile karşılaşabiliyor ve TBS’de Counter Strike: Global Offensive turnuvalarının sanki bir boks şampiyonasıymış gibi heyecan yarattığını görebiliyoruz. Twitter ve Sony’nin de bu karlı alana adım atması ile beraber Facebook’un da bu alanda zirve göstermesi kaçınılmazdı.

E-spor lideri ESL, yaptığı açıklamada, sosyal ağ devi ile üst seviye Rank S Counter-Strike: Global Offensive yarışmaları düzenleneceği, bu özel etkinliklerin Facebook üstünde yayınlanacağı ve altı dilde yayınlama yapılacağı duyuruldu.

Duyuruya kadar ESL, Facebook’a 5.500 saatlik e-spor içeriği sunacak ve bunların takriben 1.500 saati platforma özel olacak. Bu içerik üst seviye Rank S Counter Strike: Global Offensive maçlarının yanı sıra ESL One ve Intel Extreme Masters etkinliklerini içerecek ve İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Lehçe ve Almanca dillerinde sunulacak. Keza ağ, CS:GO maçlarından görüntüler içerecek 30 dakikalık orijinal Facebook Live serisini de duyurmuş durumda.

Facebook ve ESL’in eSports programı haziran ayında başlayacak ve hayranlar, ESEA’nın Facebook sayfasından etkinlikleri takip edebilecek…

Önceki HaberFacebook, Messenger ve Instagram Bildirimleri Birleşti Sonraki HaberNintendo’dan Cep Telefonlarına Büyük Müjde!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri