Elektronik müziğinin yıldızları geliyor

66

Dünya elektronik müziğinin yıldızları İstanbul'da

Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinliklerle elektronik müziği destekleyen Burn Enerji İçeceği son 1 yılda 150’den fazla DJ’yi, 30 öbür mekanda, binlerce müzikseverle buluşturdu!

Burn Enerji İçeceği acilen de Türkiye’ye yepyeni bir elektronik müzik festivali deneyimi yaşatmak için ‘Big Burn İstanbul”u düzenliyor. 21-22-23 Temmuz tarihlerinde Suma Beach’te gerçekleşecek olan festivalde, katılımcılar 3 gün baştan başa toplam 5 sahnede 60 saatten fazla aralıksız müzik ve kamp deneyimi yaşayacaklar!

Elektronik müzik dünyasının star isimlerinin başında gelen, İbiza’nın en heyecan verici partilerinin arkasındaki meşhur ismi Luciano; minimal techno’dan house ve latin melodilere uzanan eklektik setleriyle kalıpların dışına meydana çıkan bir DJ.

Elektronik müzikte her zaman ileriye giden 30 başarılı yılın sonuna gelindiğinde bir techno efsanesine dönüşen ikonik yıldız Richie Hawtin, müzik ve modern sanatı her zaman birbirine paralel şekilde sürdürerek yaratıcılığına ebat atlatan bir sanatkâr. Tekrar Tekrar en iyi techno DJ’i seçilen, İbiza’dan New York’a, Berlin’den Londra’ya dek elektronik müziğin merkezi olan bütün şehirlerde çalmaya aralıksız Richie Hawtin, her devrin müzik insanı olarak ders niteliğindeki sahne performansıyla bütün dünyayı hipnotize eden setler çıkarmaya devam ediyor!

2013 yılından beri her yıl Resident Advisor kadar yılın en iyi DJ’i seçilen Dixon; özgün mix tekniği, çaldığı mekanlardaki atmosferi hatasız okuma kabiliyeti ve her müzik türüne olan hakimiyetiyle dikkat çeken bir ad. Dixon, çaldığı her karnaval ve kulüpte tartışmasız gecenin yıldızı olup şovu çalarak niçin bir numara olduğunu dünyaya kanıtlamaya devam ediyor!

Minimal house sahnesinin tartışmasız en saygıdeğer ismi Acid Pauli , kendine özgü prodüksiyon tekniği ve dinleyenlerini her defasında kendine hayran eden mix becerileriyle ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip.

Tekno müziğin starı, dünyanın en iyi bayan DJ’lerinden Lübnanlı Nicole Moudaber de Big Burn İstanbul’da sahne alacak star isimlerden biri. Dans müziğini Beyrut’a birincil getiren isim olan Moudaber ; 2015’te Resident Advisor’ın dünyanın en iyi DJ’leri sıralamasında birincil 100’e girdi. Şahane enerjisiyle Nicole Moudaber bir plak şirketi kurucusu, party promotörü, radyo sunucusu ve büyük tutkuyla peşine düşüp takip edilen dünyanın en başarılı DJ’lerden biri. Müziği ve çarpıcı tarzıyla tüm dünyayı fetheden Moudaber DJ kabinine geçtiğinde birincil parçasını daha çalmadan bütün kalabalığı etkisi altına alıyor.

Türkiye’nin yeni şenlik deneyimi Big Burn Istanbul’un ayrıcalıklı biletleri Biletix.com’da. Kombine biletlere hemencecik 50 TL’lik indirim de Migros Money Club ile Migros’taki Burn Original ve Burn Lemon Ice kutularında!

Müzik ve doğanın iç içe olduğu bir atmosferde, İstanbul’un en favori açık hava mekanlarından biri olan Suma Beach‘te binlerce müzikseveri benzersiz bir karnaval ortamında bir araya getirecek olan Big Burn İstanbul’u ajandanıza anekdot etmeyi unutmayın!

Daha detaylı data ve bedava bilet kazanma şansı için bigburn.istanbul adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki HaberTaylor Swift’in 3 Takvim Kavgası Sona Erdi! Sonraki HaberDestiny 2 Çıkış Tarihi Sürpriz Yaptı!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri