Facebook’tan yeni güncelleme!

64

Bundan daha sonra turlarınız, tatilleriniz ya da partileriniz için bir Facebook albümü oluşturduğunuzda, yalnızca fotoğraf ve videolarla kalmayıp içine her şeyi koyabileceksiniz. Yani yalnızca yazıdan oluşan şart güncellemeleriniz, girdiğiniz hoteller, luna parklar, restoranlar ve turist noktaları gibi yerlerin “check-in”lerini albümünüze saklayabileceksiniz.

Facebook bu yeniliği web tarayıcısı ve Android cihazlar için yayınlamaya başladı bile. Güncellemenin iOS‘a tamamiyle ne süre geleceğini henüz bilmesek de, açıklamaya göre “yakında” iPhone ve iPad‘ler de bu yenilikten faydalanacak.

Albümleri istediğiniz gibi sıralamak ve içeriklerini istediğiniz gibi hazırlamak dışarıda, bundan böyle profil sayfanızda görünmesi için “öne meydana çıkan” bir albüm seçebilirsiniz. Eğer deli maceralara atılıp bir fazla içerik paylaşan arkadaşlarınız varsa, onların albümlerini peşine düşüp takip ederek en son güncellemeler için anında duyuru alabilirsiniz. Eğer siz de bu maceraya katıldıysanız, birlikte müşterek bir albüm açabilirsiniz.

Bu şansın dönmesi bir uçtan bir uca, albümler ile daha detaylı bir hikaye anlatabilirsiniz. sosyal ağ devi görünen o ki albüm oluşturma ve güncellemenin daha etkileşimli ve kişisel bir tecrübe olmasını istiyor. Bu güncelleme Snapchat ile rekabetin hala kızgın olduğunu da gösteriyor.

Önceki HaberGalaxy S8’e Karayip Korsanları Damgası!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi hilesi