Fan hızını siz yönetin!

49

Olur Ya overclock’un sınırlarını zorluyorsunuz, ola ki de eski bilgisayarınızın ısınmak gibi fena bir alışkanlığı var. SpeedFan ile sadece fan hızlarınızı ve sıcaklığı izlemekle yetinmeyip, sıcaklığa tarafından fan hızını değiştirebilirsiniz.

SpeedFan’ın önemli özellikleri arasında anakartınızın ve sabit diskinizin sıcaklıklarını göstermek, SMART veya SCSI aracılığıyla sabit diskinizin durumunu görüntülemek ve fan hızlarını gözden geçirmek var. Aracın en manâlı yeteneği ise belirtilen durumlarda açıklanmış eylemleri gerçekleştirilmesi. Mesela PC’nizin sıcaklığı arttığında fan hızlarınızın otomatik olarak artırılmasını sağlayabilirsiniz.

Kuvvetli bir vasıta olan SpeedFan, bilgisayarınızdaki sorunların kaynağını bulmanızda da size yardımcı olabilir. Örneğin sıcaklıkla ilgili sorunları keşfedebilir, film izlerken PC’nizin çıkardığı gürültüyü azaltabilirsiniz.

İndirin: SpeedFan (2,1MB)

Önceki HaberTürk Öğrencilerin Otomobilleri Londra’da Piste Çıktı  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri