Fitness verileri WatchOS 4 ile ölçülecek

65

Life Fitness, kardiyo cihazlarının Apple Watch ile kablosuz ve sorunsuz bir şekilde eşleştirileceğini ve bu nedenle alıştırma yapanların olası olan en dürüst ölçümleri izleyebileceğini açıkladı.

Apple Watch, Life Fitness ekipmanlarına sorunsuz bağlanacak

Apple WatchOS 4 ile gözde kardiyo ekipmanlarını kullanan müşteriler çok yakında Apple Watch’larını tek bir dokunuşla Life Fitness’ın koşu bantları, kondisyon bisikletleri ya da cross- trainer ekipmanları ile aracısız olarak eşleştirebilecek. Sektörde öncelikle, akıllı saat ve fitness aleti arasında kalori, mesafe, hız, çıkılan kat sayısı, eğim ve tempo dahil, daha önceden paylaşılmamış veriler hatasız bir şekilde eşzamanlanıyor. Bu da, minimum düzeyde cihaz yönetimiyle olası olan en dürüst ölçümleri sağlıyor.

Alıştırma yapmaya başlarken, Apple Watch’unuzu fitness konsoluna yaklaştırmanız temas kurmanız için yeterlidir. Ilave uygulamalar indirmeniz, ekstra akort yapmanız veya karışık menülerde dolaşmanıza lüzum yoktur. Bağlandıktan daha sonra, Apple Watch ve Life Fitness cihazınız, kalp hızı, yakılan kalori, mesafe, sürat ve eğim gibi verileri birbirine aktarır.

“Kullanıcılara doğaüstü deneyimler sağlayacak”

Life Fitness’in Başkanı Jaime Irick, “Bu çığır açan yeniliğin fitness endüstrisine taşınması için heyecanlıyız. Dünyadaki kardiyo cihazlarımızda yılda 700 milyondan artı egzersiz yapılıyor ve kullanıcıların basit data takibi ile kişiselleştirilmiş egzersizler istediğini biliyoruz. Bu icat, kullanıcılara mucizevi deneyimler sağlamak için nasıl yenilikler yapacağımızın sadece bir örneğidir. Life Fitness, kişiselleştirilmiş alıştırma deneyimleri ve teknolojik tesis çözümleri sunarak müşterilerini desteklemeye devam edecektir” dedi.

Apple Watch ile bağlantı, 2017 yılı içinde Life Fitness’in premium kardiyo konsolu Discover SE3 HD’de kullanılabilir olacak. Bu yılın başlarında tanıtılan Discover SE3 HD’nin 21 inç koşu bandı ekranı ve 16 inç bisiklet, cross trainer ve 1080p çözünürlüklü PowerMill ekranı bulunuyor. Yakın gelecekte, Life Fitness portföyündeki öteki markalar Cybex, SCIFIT ve Indoor Cycling Group da Apple Watch ile düzenli ışık halkası gelecek.

Önceki HaberMicrosoft, Cortana’ya Yeni Yetenekler Kazandırıyor! Sonraki HaberWindows XP ve 2000 ön-yükleme ekranını değiştirin!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri