Galaxy Note 8, 3 boyutlu baskıdan çıktı!

60

Samsung Galaxy Note 8‘e ait olduğu bahis edilen bir 3 boyutlu baskı modeli, Çince sosyal ağ Weibo’da ortaya çıktı. Fotoğraflardan birinde telefonu Galaxy S6 Edge Plus ile emrindeki yana görebiliyoruz. Buradan Galaxy Note 8’in 2015’in telefonundan ayrım edilir ölçüde daha büyük olacağı anlaşılıyor.

Önceki dedikodulara göre Galaxy Note 8, 6,3 inç’lik bir ekran paneliyle gelecekti. Bu durumda bir Galaxy S6’nın Galaxy Note 8’in yanına çok daha ufak kalacağı belirlenmiş. Prototipin arkadaki yüzüne baktığımızda çift kameraya sahip olduğunu, lenslerin anında aşağıda standart LED flaşa ve kalp ritmi sensörüne yer verildiğini görüyoruz. Telefonun ön yüzünün üst tarafı, ön kamera ve iris tarayıcısı için birkaç yuva bulunduğunu gösteriyor. Tasarımın bütünü ise firmanın 18,5:9 ekran oranını ve çerçevesize yakın bir yapıyı kullanmayı sürdürdüğünü söylüyor.

Samsung, Galaxy Note 8’in 2017’nin ikinci yarısında geleceğini doğrulamıştı. Bu yüzden Galaxy Note 8 hakkında yeni sızıntılarla ve bilgilerle yakında karşılaşma olasılığımız yüksek.

Önceki HaberWikiLeaks, CIA’in Ajan Yazılımını Ortaya Çıkardı! Sonraki HaberMoto Z2 Play Hakkında Yeni Teferruat Ortaya Çıktı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri