Galaxy Note 8’den göz kamaştıran akıntı

30

Galaxy Note 8’in tanıtım günü gelene dek birçok çizim ve sızıntıyla karşılaşacağımız neredeyse belli. Tanıtımın ne zaman olacağını tamamiyle bilmesek de en son raporlar, Ağustos’ta gerçekleşebileceğini söylüyordu. Derhal ise karşımızda “Coral Blue” renk seçeneğine ait Galaxy Note 8’in bir render’ı duruyor.

Core Blue seçeneğini Galaxy Note 7’den hatırlıyor olabilirsiniz. Note 7’de takdire değer seçenek, Galaxy S7 edge ile geri dönüş yapmıştı. Son günlerde ortaya çıkan bir rapor, Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ın da Coral Blue seçeneğiyle ABD’de atışa sunulacağını söylemişti. Bu yüzden bu renk seçeneğinin Galaxy Note 8’de kullanılması sürpriz olmayacak.

Çizim, arka yüzde bir parmak izi sensörüne yer vermediği için biraz değişken görünüyor. En son raporlar, Galaxy Note 8’in parmak izi sensörünün ekranın altında olmayacağını söylüyordu bu yüzden sensörün arka yüzde olması bekleniyor.

Kısacası bu çizime şimdilik bir arz şüpheyle bakmakta avantaj var. Note 8’in çıkış tarihi yaklaştıkça yeni sızıntılar, bize yeni ipuçları verecektir.

Önceki HaberDC Karakterleri, Injustice 2’de Daha Enerjik Sonraki Haber30 Yeni ve Capcanlı Duvar Kağıdı!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri