Galaxy Note 8’in ön camı sızdı!

73

Bu sene çıkması beklenen Samsung Galaxy Note 8, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’tan hem daha büyük, ayrıca de birçok yönden daha iyi olacak. Acilen ise Note 8’in geniş ekranıyla ilgili ilk kanıt karşımızda duruyor.

Çin’den sızan 10 saniyelik videoda Galaxy Note 8’in ön camı gösteriliyor. Cam’ın birazcık büyüdüğü görünüyor. Yani görüntüler, önceki 6,3 veya 6,4 inç’lik ekran dedikodularını destekliyor.

Galaxy S8 5,8 inç’lik bir ekrana sahipken Galaxy S8 Plus, 6,2 inç’lik bir ekranla geliyor. Yeni Note 8’in ise yalnızca birkaç milimetre daha büyük olacağı anlaşılıyor.

Sızan sırça, çoğu soruyu cevapsız bırakıyor. Camın arkasındaki ekranın çözünürlüğünü bilmediğimiz gibi, home düğmesinin nasıl çalışacağını da bilmiyoruz. Telefonda 4K ekrana pek ihtiyaç olmasa da, ekrana birkaç santimetreden merceklerle baktığınız VR başlıklarında 4K çözünürlüğün farkını görebiliyorsunuz. Samsung’un parmak izi sensörünü camın arkasına yerleştirmeyi başarıp başaramayacağı da merak ettiğimiz bir konu.

Galaxy Note 8’in arkası da sızarsa ve arka yüzde parmak izi sensörü yoksa, cevabımızı almış olacağız.

Önceki Haberİşte Acer’ın Computex’te Tanıttığı Yeni Laptop’lar!  


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri