Galaxy S8 sanal gerçeklik tırı geldi!

82

Samsung, İstanbul ve Anadolu’nun farklı şehirlerindeki teknoloji meraklılarına en gelişmiş teknolojileri tanıtmak amacıyla Samsung Galaxy S8 Sanal Realite Tırı‘nı yola çıkarıyor. İstanbul’da ilk durağı Kanyon Alışveriş Merkezi olurken, önümüzdeki günlerde İstanbul’un bambaşka noktalarında ve Türkiye’nin öbür illerinde yoluna devam edecek.

Biz de muhakkak hazır Samsung Sanal Realite Tırı ayağımıza kadar gelmişken deneyimlemeden geçmedik. CHIP Deneme Merkezi olarak, Samsung’un Sanal Realite Tırı’nda yer verdiği, özel VR koltuğunu ve simülasyonlarını değerlendirdik. Hemencecik yukarıdaki videoda uçak simülasyonu ve rafting sanal hakikat deneyimi anlarını görebilir, hatta üstüne hemen aşağıdaki takvimden, size en yakın noktayı belirleyip kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

Samsung Tırı önümüzdeki günlerde bu noktalarda

2017052716331673285.jpgSamsung Tırı önümüzdeki günlerde bu noktalarda

Samsung Galaxy S8 Sanal Realite Tırı;

Samsung, İstanbul’dan daha sonra Anadolu’yu da gezerek bu eşsiz deneyimi daha çok meraklıyla buluşturmaya devam edecek. Yeni durakları ve öteki güncel haberleri http://news.samsung.com.TR adresinden “Samsung Newsoom” sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Alanda neler var?

2017052716332263985.jpgAlanda neler var?

Samsung, geçen yıl büyük ilgi gören sanal gerçeklik deneyimini bu yıl VR rafting botu, VR koltuğu ve 360 derece dönerek ayakları yerden kesen VR koltuğu ile zenginleştirdi. Samsung, Türkiye’ye öncelikle gelen 6 bambaşka sanal gerçeklik deneyimi ile teknoloji meraklılarına uzun zaman akıllarından çıkmayacak bir heyecan yaşatmayı hedefliyor.

Ziyaretçiler aynı zamanda tırdaki Galaxy S8 tecrübe alanında Baki Ekran, dual piksel görünüm özelliği doğruca düşük ışıkta nitelikli resim çekme, IP 68 suya ve toza sağlamlık ve İris tarama gibi kullanıcı deneyimine bedel katan özellikleri yakından çözümleme imkanı da bulacak.

Konu hakkında tanımlama yapan Samsung Electronics Ürün Pazarlama Kıdemli Müdürü Burak Destici, “Samsung Electronics olarak reformcu görüşler ve teknolojilerle dünyaya ilham vermeyi ve geleceği şekillendirmeyi sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda tüketicilerin Samsung Tırı’na gösterdiği yoğun ilgi, ülkemiz insanının yeni teknolojileri peşine düşüp takip etme konusunda ne kadar bilinçli ve özenli olduğunu bize gösteriyor. böylece Samsung’un heyecanlandırıcı özelliklerle donanmış yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve S8+’ı ve diğer Samsung yeniliklerini büyük bir dikkatle Türkiye’nin ayrı şehirlerindeki daha çok teknoloji meraklısı ile buluşturmaktan sevinç duyuyoruz.” biçiminde konuştu.

SAMSUNG SANAL HAKIKAT DENEYİMLERİ:

Six Flags – Tatsu:

Kaliforniya’daki meşhur tema park “Six Flags”de çekilen bu video, izleyicilerin ayaklarını yerden kesen bir roller coaster deneyimi yaşatıyor. Six Flags’in en popülerlerinden biri olan ‘Tatsu’, gökyüzünde fantastik bir görünüm sunan asılı bir roller coaster.

Six Flags – Twisted Colossus

“Six Flags”de çekilen Twisted Colossus videosu, izleyiciye heyecanlandırıcı bir roller coaster deneyimi yaşatıyor. Six Flags’in sembolü bununla beraber.

Bot Yarışı

Gear VR, izleyiciyi Güney Avustralya’daki Murray Nehri’nin dalgalı akıntısında egzotik bir maceraya çağırıyor. Yeni sunulan simülatör ile birlikte bölgenin özgün ‘Dinghy’ botlarında yarışa sokmak, izleyiciler için hayatta bir defa yaşanabilecek bir deneyim.

Uzay Yarışı

Samsung’un ilk tam CG (Computer Generated) içeriği; tünellerden ve ışınlanma kapılarından geçen, uzayda ve ıssız kanyonlarda seyahat yapan, büyük bir uzay kovalamacasının içine düşen bir uzay gemisini içeriyor.

Hava Gösterisi

Korkusuz bir pilotun, Sydney’nin güzel kumsalları ve büyüleyici Mavi Dağlar boyunca gökyüzünde ekstrem akrobasi hareketleri ve numaralarına tanıklık edeceksiniz.

Uzay Savaşı

Uzay Savaşı, simülatörün bir uçak vurma oyunudur. Oyuncu, deneyime düşmanın devasa savaş gemisini ortadan kaldırma görevini yerine getirecek bir pilot olarak başlıyor. Karlı dağlardan ve şehirlerden geçerek, düşman kuvvetleri ile savaşıyor. Simülatör, onunla birlikte hareket ediyor.

Önceki HaberSony’den Yeni Digital Paper Tablet!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri