Galaxy S9’dan birincil ayrıntı geliyor!

54

Kore’den gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S9‘un kod adı olarak “Star” sözcüğünü seçti. Cihazın geliştirme sürecinin 3-4 ay erken başladığı söyleniyor oysa Galaxy S9’un ne gibi özelliklerle geleceği az önce belirsiz.

Telefonun kod adı olarak niçin “Star”ın seçildiğini de bilmiyoruz ancak varsayım yürütürsek Samsung, Galaxy S9’u teknik gücünün parlayan bir örneği olarak öne çıkarabilir. Galaxy S8’in kod adı Project Dream iken Galaxy Note 8, firma içerisinde “Great” adıyla anılıyor. Galaxy Note 8 ile ilgili birincil dedikodular, farklı kod adlarından bahsediyordu ve bu yüzden Galaxy S9’un kod adının değişme ihtimali var.

Galaxy S9’un çıkmasına az daha bir yıl olduğundan bu tür iddialara özenle yaklaşmakta avantaj var. Samsung’un odak noktasının büyük bölümü şu lahza Galaxy Note 8’de ve Note serisine kaybettiği güveni baştan kazandırmakta.

Önceki HaberApple’ın 5G Planları, Gelecekten Anahtar Sözcük Veriyor  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri