Game of Thrones’un sonu yakın!

48

Game of Thrones‘un geçtiğimiz altı sezonu aşk, canice ve savaş hikayelerini 10’ar bölümlük parçalar halinde ekrana taşımıştı. Yedinci sezon ise birim sayısını yediye düşürerek bu durumu azıcık değiştirdi. Oysa görünene tarafından sekizinci sezon, çok daha kısa olabilir.

Entertainment Weekly’nin söylediğine göre HBO içerisindeki kaynaklar, şovun yöneticileri David Benioff ve D.B. Weiss‘in geçmişte söylediklerini doğruluyor: Dizinin son sezonu sadece altı birim olacak. Diğer bir ifade ile Game of Thrones dizisinin finali yalnızca 13 bölüm uzağımızda.

Dizinin tamamlaması gereken o kadar fazla öykü var. Şovun yıldızları Kit Harington ve Nikolaj Coster-Waldau‘nun söylediği gibi, yedinci sezonla durum akışının hızlanacağı belirli. Hatta Coster-Waldau “normalde bir sezonda gerçekleşen öyle çok şey artık bir bölümde gerçekleşiyor” cümlesini kurmuştu.

Önceki HaberSaat Başı Çileden Çıkaran Microsoft Office Bug’ı! Sonraki HaberKuzey Kore’den Yeni “iPad”
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri