Google Earth’ten Beatles turu!

43

Google Earth, Beatles‘ın başarıya artma macerasını Cavern Club‘dan New York’daki Ed Sullivan Tiyatrosuna değin her yeri dolaşmanızı karşılayan bir tur hazırladı.

Google, efsanevi rock and roll grubunun 8’inci albümü olan “Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band”ın 50. yıl dönümümünü kutluyor. Google Earth‘ın Voyager özelliğini kullanarak Beatles tarihindeki dokuz önemli yeri, simüle edilmiş bir turda dolaşabilirsiniz.

Voyager, Google Earth’e eklenen yeni bir özellik. Bu özellik doğruca kullanım bir öykü anlatma platformuna dönüşüyor. Bir yolculuk rehberi de diyebileceğimiz özellik, önceden ayarlanmış mekanları yazlı bilgilerle zenginleştirerek bir tur tecrübesi sunuyor.

Eğer Beatles’ın Voyager turuna bir incelemek istiyorsanız, Beatlemania sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Abbey Road Stüdyolarına ve Kaliforniya’daki Hollywood Bowl konser salonuna göz atıp Beatles anılarınızı tazeleyebilir ve grup hakkında yeni manzara açıları kazanabilirsiniz.

Önceki HaberAMD’nin yeni AM4 Anakart Yazılımı Ryzen’in Sorunlarını Sonraki HaberLG, V30’da Böyle Bir Yol İzleyebilir!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri