Google Play Ödülleri sahiplerini buldu!

66

Google, İkinci Yıllık Google Play ödüllerinin sahiplerini açıkladı. Bundan Böyle geleneksel ışık halkası gelen Google Play Ödülleri’nin 12 kategoride kazananları şu şekilde:

Bu hizmet, akıllı ev cihazları ve online hizmetleri otomatikleştirmek için en iyi seçeneklerden biri. 

En İyi Sosyal Tesir: ShateTheMeal – Help Children

World Food Programme’den gelen bu yardım uygulaması, günde 50 sente kadar düşebilen minik yardımlar ile Dünya’nın zorda veya savaşta olan bölgelerinde bir çocuğa yemek yemek yardımında bulunmanızı sağlıyor.

Öne meydana çıkan Indie: Mushroom 11

Bu bulmaca-platform oyunu sizi yeni bir hayat formunun, harabelerin ortasında büyümesine tezgâhtar olduğunuz kıyamet sonrası bir dünyaya taşıyor.

Bu dilekçe, hikayeleri SMS/mesaj formatında görmenizi sağlıyor. Söylenene kadar amacı okumayı her tarafta göz alıcı ülkü getirmek. Yıllar önce sahip olduğumuz kocaman odaklanma sürelerini tweet’ler ve koşul güncellemeleri ile değiştiren beyinlerimiz için Hooked kısa ve cazibeli hikayeler sunuyor.

En İyi Android Wear Deneyimi: Runtastic Pro Running, Fitness

Bu popüler zeki telefon tabanlı fitness takipçisi koşucular arasında tekrar tekrar ilk seçeneklerden biri.

En İyi TV Deneyimi: Red Bull TV

Eğer aksiyon veya motor sporlarını seviyorsanız, Inkar Bull’un TV sitesi ya da TV uygulamaları bütün size göre. Kendinizi günler her tarafında bunları izlerken bulabilirsiniz.

En İyi VR Deneyimi: Virtual Reality

Bu VR oyunu içerisinde VR başlıklarını giyerek ve çıkararak 50’den pozitif seviyeyi keşfedebiliyor ve iki saatin üzerinde eşsiz, sanal deneyimler yaşayabiliyorsunuz.

En İyi AR Deneyimi: Woorld

Tango cihazları için geliştirilen Woorld, kendi odanıza ya da bulunduğunuz alana sanal karakterler ve oyuncaklar yerleştirmenize olanak tanıyor.

Çocuklar İçin En İyi Tatbik: Animal Jam – Play Wild!

Bu çocuk uygulaması, çocukların kendi hayvan karakterlerini oluşturmalarına, hayvan inleri yaratmalarına ve arkadaşları ile sanal bir 3D Dünya’da görüşmelerine olanak tanıyor.

En İyi Çok Oyunculu Oyun: Hearthstone

Blizzard’ın popüler dijital kart oyunu senelerdir varlığını sürdürüyor ancak popülerliğini hiç de kaybetmiş gibi gözükmüyor.

En İyi Başvuru: Memrise: Learn a new language

Bu dil öğrenme uygulaması 14 ayrı dilde dersler içeriyor ve oyunlar, chatbotları ve anadili olan konuşmacıların videoları aracılığı ile öğretilen iki milyon sözcük ve kelime grubu sunuyor.

En İyi Oyun: Transformers: Forged to Fight

Bu oyun Streetfighter’a benzetilebilir oysa Transformers karakterlerini içeriyor. Hem RPG ve Tower Defense özelliklerine de sahip…

Önceki HaberWannaCry, Windows 7’li PC’lere Bulaşmış! Sonraki HaberYakında Telefonlara Hologram Teknolojisi Gelebilir…
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi hilesi